5 סיבות למה להגיע ליום הפתוח באוניברסיטת אריאל

השתחררתם, נחתם, חסכתם כסף, טיילתם, ביליתם ולבסוף קיבלתם את ההחלטה (הנכונה!) לחזור לספסל הלימודים במוסד אקדמי נחשב. עדיף כמובן אוניברסיטה. מזל טוב, עשיתם את הצעד הראשון. עכשיו מגיעה ההתלבטות הקשה באמת:  מה לומדים והיכן? ובכלל איך מחליטים?

בשלב הזה ודאי תמצאו את עצמכם מצטיידים בעשרות פיסות אינפורמציה, המלצות והתייעצויות ונעים הלוך ושוב על הציר שבין פרקטיקה לתשוקה. 

בתוך כל הסלט הזה, היום הפתוח הוא כלי מהותי בהשלמת התמונה. כזה המעניק לכם את כל הכלים בקבלת ההחלטה הנכונה והמושכלת ביותר.

אז הנה לכם חמש סיבות למה לא כדאי לוותר על שלנו 😊

 

לקפוץ ראש לעולם החדש עוד לפני הצעד הראשון באקדמיה

"מה עולם חדש, על מה אתם מדברים?"

נסביר: היצע המשרות במשק בשנת 2019 מגוון ודינמי הרבה יותר מזה שהיה להורים שלנו לפני 20 ו-30 שנה. תחשבו על  זה רגע: מנהלי קהילות, מאפייני חווית משתמש, מתכנתי Full Stack Web, מנהלי מוצר, אנשי פיתוח עסקי ועוד – כל אלו טייטלים שלא ממש היו קיימים עד לפני כמה שנים.

ביום הפתוח באוניברסיטת אריאל אנחנו מזמינים אתכם לבחון אותנו: כמה אנחנו מחוברים לעולם החדש, כיצד מתחברים המסלולים הייחודיים שלנו (סייבר, בריאות הנפש, מדעי הנתונים ובינה מלאכותית, רובוטיקה ומערכות אוטונומיות, אנרגיה וגז טבעי ועוד המון) לכישורים הדרושים לעבודה במאה ה- 21  ועם אילו כלים תצאו בסיום התואר.

על הדרך ולא פחות חשוב, תוכלו להבין יותר את המקום שלכם בכל המכלול הזה: מה מתאים לכם ללמוד ויותר מזה – באיזו תעשייה תרצו למצוא את עצמכם בעוד 5 ו-10 שנים.

 

להפסיק להתבלבל ולעלות על דרך המלך

מודים באשמה: אתר האינטרנט שלנו עמוס למדי באינפורמציה. ככה זה שיש מגוון כה רחב של מסלולי לימוד ייחודיים שמהם צריך לבחור. לא נתפלא אם הלכתם לאיבוד בנבכי הרשת תוך כדי הניסיון להבין מה המסלול המתאים ביותר עבורכם, ואולי אפילו קצת התייאשתם.

היום הפתוח הוא הזדמנות לעשות סדר בראש ולהבין מה בדיוק אנחנו מציעים לכם: מה לומדים במסלול לרובוטיקה ומערכות אוטונומיות, האם אתם מתאימים ללימודי סייבר, מה זו בדיוק הנדסה ביו רפואית וכיצד בינה מלאכותית ורובוטיקה נכנסים כמעט לכל תחום ביומיום שלנו כבר עכשיו.

הגעתם, סיירתם, התרשמתם ועדיין נותרתם מבולבלים? במהלך היום הפתוח באוניברסיטת אריאל תוכלו לקבל אבחון מקצועי תעסוקתי ללא עלות על ידי אחד ממומחי התעסוקה (פסיכולוגים תעסוקתיים) שלנו.

כל שיישאר לכם הוא לבחור.

לצאת לדייט אחד (לפחות) לפני החתונה

דמיינו שהקשר בין סטודנט למוסד האקדמי שבחר מעוגן בחוזה. לצורך העניין נקרא לחוזה הזה "כתובה אקדמית". בכתובה האקדמית הזו אנחנו מתחייבים לקבל אתכם בברכה, ללמד, לחנך, לטפח, לעצב ולדאוג לאופק מקצועי ולהכוונה תעסוקתית – עד שהדיפלומה תפריד ביננו.

בין אם אתם החתן או הכלה – זה לא ממש טריוויאלי לפגוש את הצד השני לפני החתימה?

רק ביום הפתוח תוכלו לפגוש פנים אל פנים את כל האנשים שיהיו אחראים עליכם ב-3-4 שנים הקרובות: החל מנשיא האוניברסיטה ודיקני הפקולטות, דרך ראשי המחלוקות והסגל הזוטר ועד לאנשי המרכז לניהול קריירה, רכזות הסטודנטים ואפילו אנשי תפעול המעונות. כולם כולל כולם יהיו כאן ביום הפתוח כדי לוודא שבמעמד החתימה, תישארו ללא סימני שאלה כלל.

אגב, בחתונה כמו בחתונה, חסכנו לכם דאגה נוספת והעמדנו לשירותכם שירותי הסעות ממוקדים נבחרים ברחבי הארץ, כך שתוכלו להגיע ליום הפתוח בקלות וביעילות.

אין חכם כפוגש את בעל הניסיון

התגבשתם על כיוון, וידאתם תנאי קבלה ואפילו החלטתם על מסלול ספציפי. השלב הבא יהיה לפנות לחברים הקרובים, המכרים והמשפחה ולאתר כל אחד שיכול להמליץ (או לפסול) היכן ללמוד, נכון?

מעגלים קרובים הוא אכן פתרון מעולה, אם כי לא תמיד נותן את כל האינפורמציה הדרושה כדי להשלים את התמונה ולחתום על הכתובה האקדמית בראש שקט 😊

ביום הפתוח תוכלו לפגוש אישית את סטודנטים הלומדים במחלקות השונות, שישמחו להקשיב לכם, לשתף אתכם בחוויית הלימודים שלהם ולספק לכם תובנות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

מי יודע – אולי אפילו תמצאו את השותפים המושלמים למיזם שתמיד רציתם להרים.

יש דברים גדולים יותר מאקדמיה

כל סטודנט וסטודנטית ודאי יסכימו שאין כמו התקופה הסטודנטיאלית כדי להתנסות ולהבין מי אנחנו באמת: חיי חברה תוססים, עשייה למען הקהילה ופעילות חברתית מגוונת.

אוניברסיטת אריאל שבשומרון חרתה על דגלה שילוב סטודנטים ממגוון אוכלוסיות: חילונים לצד דתיים, עולים חדשים לצד צברים, בני מיעוטים לצד יהודים.

ביום הפתוח אצלנו תוכלו לצפות מקרוב באקוסיסטם החברתי המיוחד שנבנה פה, לטעום מהערכים שאנו מבקשים להנחיל לסטודנטים, להכיר את תכניות המלגות החברתיות, כפרי הסטודנטים והתרומה לקהילה שיש רק באוניברסיטת אריאל ואף ליהנות ממלגת יום פתוח מיוחדת במידה ותחליטו להירשם. 

אז נתראה?

היום הפתוח הקרוב של אוניברסיטת אריאל יתקיים ביום שישי 25.1.19, בשעה 9:00.
תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם >>

 

1.800.660.660 פנו אלינו לקבלת מידע על לימודים והרשמה
מאשר/ת לקבל מידע נוסף מאוניברסיטת אריאל בשומרון