הסמכת יסודות אבטחת הסייבר - CSPC

קורסי סייבר

הסמכת יסודות אבטחת הסייבר - CSPC

תכנית הלימודים

קורס היכרות עולם אבטחת הסייבר בנוי מהכשרה, הערכה, הסמכה תרגול מעשי ושימוש בכלים פרקטיים ועדכניים. התכנית מאפשרת לתלמיד ליצור בסיס ידע והבנה משמעותיים של עולם הסייבר, הסכנות והאיומים הטמונים בו ודרכי ההתמודדות היעילות ביותר מולם.

 

נושאי לימוד עיקריים:


\ מבוא לאבטחת סייבר

\ פשיעת סייבר

\ חשבונות מקוונים, פרטי משתמשים וגניבת זהות

\ כלי אבטחה, וירוסים ותקיפות

לתלמיד תהיה גישה למערכת ההכשרה המקוונת למשך תקופה של 6 חודשים לאחר הרכישה. מערכת ההכשרה המקוונת כוללת עדכונים וחומרי לימוד חדשים אשר מתווספים בצורה שוטפת ובאופן אוטומטי למערכת.

 

אוכלוסיית היעד

ההסמכה מיועדת למעוניינים להרחיב את הבנתם והשכלתם בתחום, להכיר את המושגים ומשמעותם, ובעיקר לשפר את כישורי המידענות שלהם. לא נדרש ידע מוקדם.

מסלול מחשוב וסייבר

\ היחידה ללימודי חוץ והמשך מעבירה קורסי סייבר מקוונים בשיתוף פעולה עם Cybint, חברה בינלאומית לחינוך והכשרת סייבר, המספקת הדרכה, הסמכות ופתרונות למידה בתחום אבטחת הסייבר.

\ תכנית ההכשרה, היא תוצר של שיתוף פעולה בין מומחי סייבר יוצאי יחידות טכנולוגיות בצה"ל ומומחים בתחום החינוך והיא נחשבת למובילה ברחבי העולם.

\ ביחידה ללימודי חוץ והמשך אנו מחויבים להקנות ידע מקיף, ברמה גבוהה, בעזרת סגל מרצים בכיר, מקצועי ומנוסה, ולהעניק יחס אישי ושירות מיטבי.

זכאות לרישום ותעודה

תעודה מטעם היחידה ללימודי חוץ והמשך מאוניברסיטת אריאל בשומרון

בוגרים אשר יעמדו בדרישות הקורס ויעברו את מבחן ה- CSPC יקבלו תעודה אלקטרונית יקבלו עם הכותרת: Cyber ​​Security Protection Certified (CSPC.

 

1.800.660.660 פנו אלינו לקבלת מידע על לימודים והרשמה
מאשר/ת לקבל מידע נוסף מאוניברסיטת אריאל בשומרון