הסמכת אנליסט מודיעין גלוי - CIC

קורסי סייבר

הסמכת אנליסט מודיעין גלוי

תכנית הלימודים

קורס אנליסט מודיעין גלוי בנוי מהכשרה, הערכה, הסמכה תרגול מעשי ושימוש בכלים פרקטיים ועדכניים. התכנית מאפשרת לתלמיד ליצור בסיס ידע והבנה משמעותיים של עולם מידענות הסייבר.

נושאי לימוד עיקריים:


\ מבוא למודיעין סייבר (מידענות)

\ פרופיילינג ובדיקת נאותות

\ ראיות דיגיטליות

\ הרשת האפלה (Darknet) ומסחר פלילי

ללומד תהיה גישה למערכת הכשרת האונליין למשך תקופה של 6 חודשים לאחר הרכישה, כאשר מערכת הכשרת האונליין כוללת עדכונים וחומרי לימוד חדשים אשר יוספו באופן אוטומטי למערכת.

אוכלוסיית היעד

ההסמכה מיועדת למעוניינים להרחיב את הבנתם והשכלתם בתחום, להכיר את המושגים ומשמעותם, ובעיקר לשפר את כישורי המידענות שלהם. לא נדרש ידע מוקדם.

מסלול מחשוב וסייבר

\ היחידה ללימודי חוץ והמשך מעבירה קורסי סייבר מקוונים בשיתוף פעולה עם Cybint, חברה בינלאומית לחינוך והכשרת סייבר, המספקת הדרכה, הסמכות ופתרונות למידה בתחום אבטחת הסייבר.

\ תכנית ההכשרה, היא תוצר של שיתוף פעולה בין מומחי סייבר יוצאי יחידות טכנולוגיות בצה"ל ומומחים בתחום החינוך והיא נחשבת למובילה ברחבי העולם.

\ ביחידה ללימודי חוץ והמשך אנו מחויבים להקנות ידע מקיף, ברמה גבוהה, בעזרת סגל מרצים בכיר, מקצועי ומנוסה, ולהעניק יחס אישי ושירות מיטבי.

זכאות לרישום ותעודה

תעודה מטעם היחידה ללימודי חוץ והמשך מאוניברסיטת אריאל בשומרון

בוגרים אשר יעמדו בדרישות הקורס ויעברו את מבחן ה- CIC יקבלו תעודה אלקטרונית יקבלו עם הכותרת: Cyber Intelligence Certificate (CIC).

 

 

1.800.660.660 פנו אלינו לקבלת מידע על לימודים והרשמה
מאשר/ת לקבל מידע נוסף מאוניברסיטת אריאל בשומרון